БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ "ІСХОД"

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, бул. Пушкіна, 19, к. 30
Телефони
Керівник
Рябов Дмитро Вікторович
Код ЄДРПОУ25941502
Дата реєстрації25.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ”ІСХОД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ "ІСХОД"» присвоєно код 25941502.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ "ІСХОД"» є Рябов Дмитро Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ "ІСХОД"» — Полтавська обл., м. Кременчук, бул. Пушкіна, 19, к. 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ”ІСХОД”»
Поділіться інформацією в соцмережах