СВЯТО-ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У С. ОЛЕКСАНДРІВКА ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
37044, Полтавська обл., Пирятинський р-н, с. Олександрівка
Керівник
Іваничко Василь Володимирович
Код ЄДРПОУ25941726
Дата реєстрації29.09.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВЯТО-ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У С. ОЛЕКСАНДРІВКА ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТО-ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У С. ОЛЕКСАНДРІВКА ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25941726.

Керівником підприємства «СВЯТО-ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У С. ОЛЕКСАНДРІВКА ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ» є Іваничко Василь Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТО-ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У С. ОЛЕКСАНДРІВКА ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ» — Полтавська обл., Пирятинський р-н, с. Олександрівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЯТО-ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У С. ОЛЕКСАНДРІВКА ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах