ПОЛТАВА-ВЗАЄМОПОМІЧ, КРЕДИТНА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
36014, м. Полтава, вул. Ляхова, 1, к. 19
Керівник
Климко Ольга Леонідівна
Бухгалтер
Пальчик Ірина Іванівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ25942022
Дата реєстрації19.01.2001
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОЛТАВА-ВЗАЄМОПОМІЧ, КРЕДИТНА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛТАВА-ВЗАЄМОПОМІЧ, КРЕДИТНА СПІЛКА» присвоєно код 25942022.

Керівником підприємства «ПОЛТАВА-ВЗАЄМОПОМІЧ, КРЕДИТНА СПІЛКА» є Климко Ольга Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛТАВА-ВЗАЄМОПОМІЧ, КРЕДИТНА СПІЛКА» — м. Полтава, вул. Ляхова, 1, к. 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛТАВА-ВЗАЄМОПОМІЧ, КРЕДИТНА СПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах