РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ "ЗАЧАТТЯ ІОАННА ХРЕСТИТЕЛЯ" У СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА

Контакти

Юридична адреса
03179, м. Київ, вул. Чорнобильська, 15а
Телефони
Керівник
Кучмій Адам Панкратович
Код ЄДРПОУ25942878
Дата реєстрації17.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ ”ЗАЧАТТЯ ІОАННА ХРЕСТИТЕЛЯ” У СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ "ЗАЧАТТЯ ІОАННА ХРЕСТИТЕЛЯ" У СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» присвоєно код 25942878.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ "ЗАЧАТТЯ ІОАННА ХРЕСТИТЕЛЯ" У СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» є Кучмій Адам Панкратович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ "ЗАЧАТТЯ ІОАННА ХРЕСТИТЕЛЯ" У СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» — м. Київ, вул. Чорнобильська, 15а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ ”ЗАЧАТТЯ ІОАННА ХРЕСТИТЕЛЯ” У СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах