РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ЖНИВА" У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА

Контакти

Юридична адреса
04050, ВУЛ. ТУРГЕНІВСЬКА, БУД.79, КВ.5, М.КИЇВ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Масюк Олександр Борисович
Код ЄДРПОУ25943033
Дата реєстрації29.11.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”ЖНИВА” У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ЖНИВА" У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА» присвоєно код 25943033.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ЖНИВА" У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА» є Масюк Олександр Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ЖНИВА" У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА» — ВУЛ. ТУРГЕНІВСЬКА, БУД.79, КВ.5, М.КИЇВ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”ЖНИВА” У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах