ЗАГРАВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР

Контакти

Юридична адреса
04107, м. Київ, вул. Підгірна, 3
Телефони
Керівник
Бумба Вікторія Василівна
Код ЄДРПОУ25943286
Дата реєстрації19.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАГРАВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАГРАВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР» присвоєно код 25943286.

Керівником підприємства «ЗАГРАВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР» є Бумба Вікторія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАГРАВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР» — м. Київ, вул. Підгірна, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАГРАВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР»
Поділіться інформацією в соцмережах