УКРАЇНА. МОЛОДЬ. НАДІЯ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
02068, м. Київ, вул. Олійника, 21
Телефони
Керівник
Гойко Тетяна Олексіївна
Код ЄДРПОУ25943493
Дата реєстрації22.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНА. МОЛОДЬ. НАДІЯ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНА. МОЛОДЬ. НАДІЯ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25943493.

Керівником підприємства «УКРАЇНА. МОЛОДЬ. НАДІЯ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Гойко Тетяна Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНА. МОЛОДЬ. НАДІЯ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, вул. Олійника, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНА. МОЛОДЬ. НАДІЯ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах