ДАРНИЦЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ

Контакти

Юридична адреса
02068, м. Київ, вул. Олійника, 17, к. 25
Керівник
Самотуга Пелагея Григорівна
Код ЄДРПОУ25943582
Дата реєстрації11.09.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДАРНИЦЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДАРНИЦЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ» присвоєно код 25943582.

Керівником підприємства «ДАРНИЦЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ» є Самотуга Пелагея Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДАРНИЦЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ» — м. Київ, вул. Олійника, 17, к. 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДАРНИЦЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах