КООПЕРАТИВ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ "ПУГАЧОВА 17"

Контакти

Юридична адреса
04107, м. Київ, вул. Пугачова, 17
Телефони
Керівник
Курза Олександр Анатолійович
Код ЄДРПОУ25943671
Дата реєстрації18.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КООПЕРАТИВ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ”ПУГАЧОВА 17”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КООПЕРАТИВ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ "ПУГАЧОВА 17"» присвоєно код 25943671.

Керівником підприємства «КООПЕРАТИВ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ "ПУГАЧОВА 17"» є Курза Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КООПЕРАТИВ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ "ПУГАЧОВА 17"» — м. Київ, вул. Пугачова, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КООПЕРАТИВ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ”ПУГАЧОВА 17”»
Поділіться інформацією в соцмережах