ВОЛОДИМИР, АМАТОРСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ

Контакти

Юридична адреса
44700, Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Шевченка, 24б
Керівник
Кікінчук Федір Федорович
Код ЄДРПОУ25943837
Дата реєстрації27.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЛОДИМИР, АМАТОРСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛОДИМИР, АМАТОРСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ» присвоєно код 25943837.

Керівником підприємства «ВОЛОДИМИР, АМАТОРСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ» є Кікінчук Федір Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛОДИМИР, АМАТОРСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ» — Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Шевченка, 24б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛОДИМИР, АМАТОРСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ»
Поділіться інформацією в соцмережах