ЛУЦЬКА АСОЦІАЦІЯ ЖУРНАЛІСТІВ

Контакти

Юридична адреса
43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Хмельницького, 19
Телефони
Керівник
Бельський Володимир Гертович
Код ЄДРПОУ25943990
Дата реєстрації28.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛУЦЬКА АСОЦІАЦІЯ ЖУРНАЛІСТІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУЦЬКА АСОЦІАЦІЯ ЖУРНАЛІСТІВ» присвоєно код 25943990.

Керівником підприємства «ЛУЦЬКА АСОЦІАЦІЯ ЖУРНАЛІСТІВ» є Бельський Володимир Гертович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУЦЬКА АСОЦІАЦІЯ ЖУРНАЛІСТІВ» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Хмельницького, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУЦЬКА АСОЦІАЦІЯ ЖУРНАЛІСТІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах