ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
43025, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, 31
Керівник
Грінченко Олена Миколаївна
Код ЄДРПОУ25944038
Дата реєстрації24.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"» присвоєно код 25944038.

Керівником підприємства «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"» є Грінченко Олена Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах