ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ 18-ТИ КВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ПО ВУЛ.І.МАЗЕПИ,21

Контакти

Юридична адреса
45000, Волинська обл., м. Ковель, вул. Мазепи, 21
Телефони
Керівник
Данилюк Ніна Феодосіївна
Код ЄДРПОУ25944328
Дата реєстрації15.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ 18-ТИ КВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ПО ВУЛ.І.МАЗЕПИ,21» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ 18-ТИ КВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ПО ВУЛ.І.МАЗЕПИ,21» присвоєно код 25944328.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ 18-ТИ КВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ПО ВУЛ.І.МАЗЕПИ,21» є Данилюк Ніна Феодосіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ 18-ТИ КВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ПО ВУЛ.І.МАЗЕПИ,21» — Волинська обл., м. Ковель, вул. Мазепи, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ 18-ТИ КВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ПО ВУЛ.І.МАЗЕПИ,21»
Поділіться інформацією в соцмережах