МЕТАЛІСТ, ВІЛЬНА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ВАТ ”СКФ УКРАЇНА”

Контакти

Юридична адреса
43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Боженка, 34
Телефони
Керівник
Потурай Василь Васильович
Код ЄДРПОУ25944417
Дата реєстрації01.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕТАЛІСТ, ВІЛЬНА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ВАТ ”СКФ УКРАЇНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕТАЛІСТ, ВІЛЬНА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ВАТ ”СКФ УКРАЇНА”» присвоєно код 25944417.

Керівником підприємства «МЕТАЛІСТ, ВІЛЬНА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ВАТ ”СКФ УКРАЇНА”» є Потурай Василь Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕТАЛІСТ, ВІЛЬНА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ВАТ ”СКФ УКРАЇНА”» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Боженка, 34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕТАЛІСТ, ВІЛЬНА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ВАТ ”СКФ УКРАЇНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах