СПІЛКА ЧОРНОБИЛЬ, ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ДОБРОВІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
44300, Волинська обл., Любомльський р-н, м. Любомль, вул. Брестська, 55
Телефони
Керівник
Дзядук Василь Сергійович
Код ЄДРПОУ25944676
Дата реєстрації10.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА ЧОРНОБИЛЬ, ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ДОБРОВІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА ЧОРНОБИЛЬ, ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ДОБРОВІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25944676.

Керівником підприємства «СПІЛКА ЧОРНОБИЛЬ, ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ДОБРОВІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Дзядук Василь Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА ЧОРНОБИЛЬ, ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ДОБРОВІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Волинська обл., Любомльський р-н, м. Любомль, вул. Брестська, 55.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА ЧОРНОБИЛЬ, ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ДОБРОВІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах