ЛУГА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
44700, Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Драгоманова, 38
Телефони
Керівник
Новицька Оксана Богданівна
Код ЄДРПОУ25944713
Дата реєстрації29.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛУГА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУГА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25944713.

Керівником підприємства «ЛУГА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Новицька Оксана Богданівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУГА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Драгоманова, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУГА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах