РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДМИТРІЇВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С.ПІДЛІСИ КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
45082, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Підліси, вул. Церковна, 1
Телефони
Керівник
Буханцов Петро Миколайович
Код ЄДРПОУ25944894
Дата реєстрації24.12.1991
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДМИТРІЇВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ” С.ПІДЛІСИ КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДМИТРІЇВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С.ПІДЛІСИ КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25944894.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДМИТРІЇВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С.ПІДЛІСИ КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ» є Буханцов Петро Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДМИТРІЇВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С.ПІДЛІСИ КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ» — Волинська обл., Ковельський р-н, с. Підліси, вул. Церковна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДМИТРІЇВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ” С.ПІДЛІСИ КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах