РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "НОВЕ ЖИТТЯ" ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ

Контакти

Юридична адреса
43026, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Конякіна, 15а
Керівник
Крищук Леонід Євгенович
Код ЄДРПОУ25944972
Дата реєстрації17.05.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”НОВЕ ЖИТТЯ” ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "НОВЕ ЖИТТЯ" ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ» присвоєно код 25944972.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "НОВЕ ЖИТТЯ" ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ» є Крищук Леонід Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "НОВЕ ЖИТТЯ" ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Конякіна, 15а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”НОВЕ ЖИТТЯ” ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах