ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ПРАЦІ

Контакти

Юридична адреса
43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Прогресу, 7
Керівник
Лавринюк Петро Петрович
Код ЄДРПОУ25945017
Дата реєстрації16.05.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ПРАЦІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ПРАЦІ» присвоєно код 25945017.

Керівником підприємства «ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ПРАЦІ» є Лавринюк Петро Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ПРАЦІ» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Прогресу, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ПРАЦІ»
Поділіться інформацією в соцмережах