СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЛЮБЕШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
44200, Волинська обл., Любешівський р-н, смт. Любешів, вул. Незалежності, 73, к. 6
Телефони
Керівник
Пилипчук Раїса Іванівна
Код ЄДРПОУ25945173
Дата реєстрації19.04.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЛЮБЕШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЛЮБЕШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ» присвоєно код 25945173.

Керівником підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЛЮБЕШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ» є Пилипчук Раїса Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЛЮБЕШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ» — Волинська обл., Любешівський р-н, смт. Любешів, вул. Незалежності, 73, к. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЛЮБЕШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах