ЛОКАЧИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
45500, Волинська обл., Локачинський р-н, смт. Локачі, вул. Незалежності, 1
Телефони
Керівник
Кушнір Михайло Антонович
Код ЄДРПОУ25945210
Дата реєстрації21.05.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛОКАЧИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛОКАЧИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» присвоєно код 25945210.

Керівником підприємства «ЛОКАЧИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» є Кушнір Михайло Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛОКАЧИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» — Волинська обл., Локачинський р-н, смт. Локачі, вул. Незалежності, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛОКАЧИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах