РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ - КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ У СМТ. ЛЮБЕШІВ

Контакти

Юридична адреса
44200, Волинська обл., Любешівський р-н, смт. Любешів, вул. Толстого, 1
Телефони
Керівник
Устимчук Юрій Васильович
Код ЄДРПОУ25945316
Дата реєстрації13.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ - КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ У СМТ. ЛЮБЕШІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ - КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ У СМТ. ЛЮБЕШІВ» присвоєно код 25945316.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ - КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ У СМТ. ЛЮБЕШІВ» є Устимчук Юрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ - КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ У СМТ. ЛЮБЕШІВ» — Волинська обл., Любешівський р-н, смт. Любешів, вул. Толстого, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ - КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ У СМТ. ЛЮБЕШІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах