ПРИВОКЗАЛЬНИЙ, КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ

Контакти

Юридична адреса
44700, Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Мітіна, 1
Телефони
Керівник
Дзіковська Марія Михайлівна
Код ЄДРПОУ25945440
Дата реєстрації25.06.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИВОКЗАЛЬНИЙ, КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИВОКЗАЛЬНИЙ, КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ» присвоєно код 25945440.

Керівником підприємства «ПРИВОКЗАЛЬНИЙ, КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ» є Дзіковська Марія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИВОКЗАЛЬНИЙ, КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ» — Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Мітіна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИВОКЗАЛЬНИЙ, КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах