ВІННИЦЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 15а
Телефони
Керівник
Коник Олексій Миколайович
Код ЄДРПОУ25945871
Дата реєстрації15.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІННИЦЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІННИЦЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25945871.

Керівником підприємства «ВІННИЦЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» є Коник Олексій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІННИЦЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» — м. Вінниця, вул. Соборна, 15а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІННИЦЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах