ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
22100, Вінницька обл., м. Козятин, вул. Грушевського, 23
Телефони
Керівник
Холковський Павло Анатолійович
Код ЄДРПОУ25945919
Дата реєстрації29.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 25945919.

Керівником підприємства «ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Холковський Павло Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Вінницька обл., м. Козятин, вул. Грушевського, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах