ВІННИЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ АТЛЕТИЗМУ, ГО

Контакти

Юридична адреса
21016, м. Вінниця, вул. Замостянська, 12, к. 12
Керівник
Скакун Олександр Владиславович
Код ЄДРПОУ25946089
Дата реєстрації28.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІННИЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ АТЛЕТИЗМУ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІННИЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ АТЛЕТИЗМУ, ГО» присвоєно код 25946089.

Керівником підприємства «ВІННИЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ АТЛЕТИЗМУ, ГО» є Скакун Олександр Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІННИЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ АТЛЕТИЗМУ, ГО» — м. Вінниця, вул. Замостянська, 12, к. 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІННИЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ АТЛЕТИЗМУ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах