КОЗЯТИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
22100, Вінницька обл., м. Козятин, вул. Винниченка, 56
Телефони
Керівник
Кропива Федір Тихонович
Код ЄДРПОУ25946244
Дата реєстрації18.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОЗЯТИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЗЯТИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25946244.

Керівником підприємства «КОЗЯТИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» є Кропива Федір Тихонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЗЯТИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» — Вінницька обл., м. Козятин, вул. Винниченка, 56.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЗЯТИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах