ТОРЕЦЬКИЙ КОЗАЧИЙ ПОЛК, ГО

Контакти

Юридична адреса
85200, Донецька обл., м. Торецьк, вул. Торгова, 25б
Керівник
Агапов Олександр Вікторович
Код ЄДРПОУ25946356
Дата реєстрації14.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОРЕЦЬКИЙ КОЗАЧИЙ ПОЛК, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРЕЦЬКИЙ КОЗАЧИЙ ПОЛК, ГО» присвоєно код 25946356.

Керівником підприємства «ТОРЕЦЬКИЙ КОЗАЧИЙ ПОЛК, ГО» є Агапов Олександр Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРЕЦЬКИЙ КОЗАЧИЙ ПОЛК, ГО» — Донецька обл., м. Торецьк, вул. Торгова, 25б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРЕЦЬКИЙ КОЗАЧИЙ ПОЛК, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах