МИРОНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Контакти

Юридична адреса
84791, Донецька обл., Бахмутський р-н, смт. Миронівський, вул. Миру, 16
Телефони
Керівник
Калапіщак Світлана Вікторівна
Код ЄДРПОУ25946404
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МИРОНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИРОНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА» присвоєно код 25946404.

Керівником підприємства «МИРОНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА» є Калапіщак Світлана Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИРОНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА» — Донецька обл., Бахмутський р-н, смт. Миронівський, вул. Миру, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИРОНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах