ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ "ТРУБНИК"

Контакти

Юридична адреса
49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Жовтневий р-н., вул. КРАСНА БАЛКА, б. 44
Керівник
Клименко Володимир Кирилович
Код ЄДРПОУ25946617
Дата реєстрації17.07.1987
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ ”ТРУБНИК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ "ТРУБНИК"» присвоєно код 25946617.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ "ТРУБНИК"» є Клименко Володимир Кирилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ "ТРУБНИК"» — Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Жовтневий р-н., вул. КРАСНА БАЛКА, б. 44.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ ”ТРУБНИК”»
Поділіться інформацією в соцмережах