БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР "ЦИВОТ ГАШЕМ"

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4
Телефони
Керівник
ГЛІК ДЖОЗЕФ АЙЗЕК
Код ЄДРПОУ25946758
Дата реєстрації25.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР ”ЦИВОТ ГАШЕМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР "ЦИВОТ ГАШЕМ"» присвоєно код 25946758.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР "ЦИВОТ ГАШЕМ"» є ГЛІК ДЖОЗЕФ АЙЗЕК, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР "ЦИВОТ ГАШЕМ"» — м. Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР ”ЦИВОТ ГАШЕМ”»
Поділіться інформацією в соцмережах