РЕМОНТНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
51937, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, Дніпровський р-н., ПРОСПЕКТ НАДДНІПРЯНСЬКИЙ, б. 1-В, кв. 81
Телефони
Керівник
Полівода Юлія Петрівна
Код ЄДРПОУ25946764
Дата реєстрації25.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕМОНТНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕМОНТНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25946764.

Керівником підприємства «РЕМОНТНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Полівода Юлія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕМОНТНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, Дніпровський р-н., ПРОСПЕКТ НАДДНІПРЯНСЬКИЙ, б. 1-В, кв. 81.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕМОНТНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах