РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПРОГРЕСИВНОГО ІУДАЇЗМУ В М. НОВОМОСКОВСЬКУ

Контакти

Юридична адреса
51200, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Радянська, 25, к. 2
Телефони
Керівник
Медведовський Юрій Олександрович
Код ЄДРПОУ25946787
Дата реєстрації15.12.2000
Дата оновлення17.11.2005

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПРОГРЕСИВНОГО ІУДАЇЗМУ В М. НОВОМОСКОВСЬКУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПРОГРЕСИВНОГО ІУДАЇЗМУ В М. НОВОМОСКОВСЬКУ» присвоєно код 25946787.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПРОГРЕСИВНОГО ІУДАЇЗМУ В М. НОВОМОСКОВСЬКУ» є Медведовський Юрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПРОГРЕСИВНОГО ІУДАЇЗМУ В М. НОВОМОСКОВСЬКУ» — Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Радянська, 25, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПРОГРЕСИВНОГО ІУДАЇЗМУ В М. НОВОМОСКОВСЬКУ»
Поділіться інформацією в соцмережах