ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКЕ ЖИТЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
51925, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Головна Селищна, 2
Телефони
Керівник
Березова Ірина Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25946988
Дата реєстрації21.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКЕ ЖИТЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКЕ ЖИТЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 25946988.

Керівником підприємства «ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКЕ ЖИТЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Березова Ірина Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКЕ ЖИТЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Головна Селищна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКЕ ЖИТЛОВЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах