ІУДЕЙСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ "ЄШИВА ХАБАД" НАХЛАС ЛЕВИ" ПРИ ОБ’ЄДНАННІ (ФЕДЕРАЦІЇ) ХАСИДІВ ХАБАД ЛЮБАВИЧ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД ТА ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
49030, м. Дніпро, вул. Коцюбинського, 7
Телефони
Керівник
Барам Еліша
Код ЄДРПОУ25947025
Дата реєстрації28.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІУДЕЙСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ”ЄШИВА ХАБАД” НАХЛАС ЛЕВИ” ПРИ ОБ’ЄДНАННІ (ФЕДЕРАЦІЇ) ХАСИДІВ ХАБАД ЛЮБАВИЧ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД ТА ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІУДЕЙСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ "ЄШИВА ХАБАД" НАХЛАС ЛЕВИ" ПРИ ОБ’ЄДНАННІ (ФЕДЕРАЦІЇ) ХАСИДІВ ХАБАД ЛЮБАВИЧ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД ТА ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ » присвоєно код 25947025.

Керівником підприємства «ІУДЕЙСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ "ЄШИВА ХАБАД" НАХЛАС ЛЕВИ" ПРИ ОБ’ЄДНАННІ (ФЕДЕРАЦІЇ) ХАСИДІВ ХАБАД ЛЮБАВИЧ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД ТА ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ » є Барам Еліша, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІУДЕЙСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ "ЄШИВА ХАБАД" НАХЛАС ЛЕВИ" ПРИ ОБ’ЄДНАННІ (ФЕДЕРАЦІЇ) ХАСИДІВ ХАБАД ЛЮБАВИЧ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД ТА ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ » — м. Дніпро, вул. Коцюбинського, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІУДЕЙСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ”ЄШИВА ХАБАД” НАХЛАС ЛЕВИ” ПРИ ОБ’ЄДНАННІ (ФЕДЕРАЦІЇ) ХАСИДІВ ХАБАД ЛЮБАВИЧ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД ТА ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах