РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИХ РІВНОАПОСТОЛЬНИХ КОСТЯНТИНА І ЄЛЕНИ ПАРАФІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КРИВОМУ РОЗІ

Контакти

Юридична адреса
50007, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Островського, 11
Керівник
Леміш Юрій Миколайович
Код ЄДРПОУ25947031
Дата реєстрації16.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИХ РІВНОАПОСТОЛЬНИХ КОСТЯНТИНА І ЄЛЕНИ ПАРАФІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КРИВОМУ РОЗІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИХ РІВНОАПОСТОЛЬНИХ КОСТЯНТИНА І ЄЛЕНИ ПАРАФІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КРИВОМУ РОЗІ» присвоєно код 25947031.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИХ РІВНОАПОСТОЛЬНИХ КОСТЯНТИНА І ЄЛЕНИ ПАРАФІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КРИВОМУ РОЗІ» є Леміш Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИХ РІВНОАПОСТОЛЬНИХ КОСТЯНТИНА І ЄЛЕНИ ПАРАФІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КРИВОМУ РОЗІ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Островського, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИХ РІВНОАПОСТОЛЬНИХ КОСТЯНТИНА І ЄЛЕНИ ПАРАФІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КРИВОМУ РОЗІ»
Поділіться інформацією в соцмережах