РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НОВОЗАПОВІТНОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ "ІСУСА ХРИСТА" У М.КАМ’ЯНСЬКОМУ

Контакти

Юридична адреса
51911, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Братів Лисенка, 17, к. 1
Керівник
Дорошенко Олексій Миколайович
Код ЄДРПОУ25947143
Дата реєстрації15.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НОВОЗАПОВІТНОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ”ІСУСА ХРИСТА” У М.КАМ’ЯНСЬКОМУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НОВОЗАПОВІТНОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ "ІСУСА ХРИСТА" У М.КАМ’ЯНСЬКОМУ» присвоєно код 25947143.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НОВОЗАПОВІТНОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ "ІСУСА ХРИСТА" У М.КАМ’ЯНСЬКОМУ» є Дорошенко Олексій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НОВОЗАПОВІТНОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ "ІСУСА ХРИСТА" У М.КАМ’ЯНСЬКОМУ» — Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Братів Лисенка, 17, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НОВОЗАПОВІТНОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ”ІСУСА ХРИСТА” У М.КАМ’ЯНСЬКОМУ»
Поділіться інформацією в соцмережах