ЕКСПРЕС-1, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
50054, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Мальовнича, 1г
Телефони
Керівник
Волошин Володимир Анатолійович
Код ЄДРПОУ25947433
Дата реєстрації27.11.1987
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКСПРЕС-1, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКСПРЕС-1, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 25947433.

Керівником підприємства «ЕКСПРЕС-1, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Волошин Володимир Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКСПРЕС-1, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Мальовнича, 1г.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКСПРЕС-1, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах