ГОРОДИЩЕНСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БАТЬКІВЩИНА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"

Контакти

Юридична адреса
19500, Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, вул. Грушевського, 40
Керівник
Покась Олег Миколайович
Код ЄДРПОУ25947491
Дата реєстрації09.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОРОДИЩЕНСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БАТЬКІВЩИНА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОРОДИЩЕНСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БАТЬКІВЩИНА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"» присвоєно код 25947491.

Керівником підприємства «ГОРОДИЩЕНСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БАТЬКІВЩИНА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"» є Покась Олег Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОРОДИЩЕНСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БАТЬКІВЩИНА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"» — Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, вул. Грушевського, 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОРОДИЩЕНСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БАТЬКІВЩИНА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах