ІВАНЬКІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
20132, Черкаська обл., Маньківський р-н, с. Іваньки, вул. Заводська, 1
Керівник
Драган Микола Іванович
Код ЄДРПОУ25947640
Дата реєстрації15.03.2004
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІВАНЬКІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВАНЬКІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 25947640.

Керівником підприємства «ІВАНЬКІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Драган Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВАНЬКІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — Черкаська обл., Маньківський р-н, с. Іваньки, вул. Заводська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІВАНЬКІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах