ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Контакти

Юридична адреса
19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 7
Керівник
Кащук Володимир Степанович
Код ЄДРПОУ25947887
Дата реєстрації16.09.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ”ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» присвоєно код 25947887.

Керівником підприємства «ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» є Кащук Володимир Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» — Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ”ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах