РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НЕЗАЛЕЖНА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ПЕРЕМОГА" М.ІЛЛІЧІВСЬК

Контакти

Юридична адреса
68001, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. 1-го Травня, 4, к. 99
Телефони
Керівник
Кожин Ігор Євгенович
Код ЄДРПОУ25948125
Дата реєстрації26.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НЕЗАЛЕЖНА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”ПЕРЕМОГА” М.ІЛЛІЧІВСЬК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НЕЗАЛЕЖНА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ПЕРЕМОГА" М.ІЛЛІЧІВСЬК» присвоєно код 25948125.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НЕЗАЛЕЖНА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ПЕРЕМОГА" М.ІЛЛІЧІВСЬК» є Кожин Ігор Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НЕЗАЛЕЖНА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ПЕРЕМОГА" М.ІЛЛІЧІВСЬК» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. 1-го Травня, 4, к. 99.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НЕЗАЛЕЖНА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”ПЕРЕМОГА” М.ІЛЛІЧІВСЬК»
Поділіться інформацією в соцмережах