ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ

Контакти

Юридична адреса
67700, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Шабська, 81
Телефони
Керівник
Сергеєв Ігор Володимирович
Код ЄДРПОУ25948160
Дата реєстрації10.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ» присвоєно код 25948160.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ» є Сергеєв Ігор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ» — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Шабська, 81.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ»
Поділіться інформацією в соцмережах