СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТІМІРЯЗІВСЬКИЙ"

Контакти

Юридична адреса
65113, ВУЛ.ТИМІРЯЗЄВА, БУД.80 "З", М.ОДЕСА, КИЇВСЬКИЙ р-н., ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Гречко Іван Григорович
Код ЄДРПОУ25948177
Дата реєстрації15.06.2006
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ТІМІРЯЗІВСЬКИЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТІМІРЯЗІВСЬКИЙ"» присвоєно код 25948177.

Керівником підприємства «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТІМІРЯЗІВСЬКИЙ"» є Гречко Іван Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТІМІРЯЗІВСЬКИЙ"» — ВУЛ.ТИМІРЯЗЄВА, БУД.80 "З", М.ОДЕСА, КИЇВСЬКИЙ р-н., ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ТІМІРЯЗІВСЬКИЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах