КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ З ВАДАМИ ПСИХОФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ"

Контакти

Юридична адреса
65074, м. Одеса, вул. Гайдара, 3а
Телефони
Керівник
Ігоніна Марина Костянтинівна
Код ЄДРПОУ25948289
Дата реєстрації28.12.2005
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ З ВАДАМИ ПСИХОФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ З ВАДАМИ ПСИХОФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ"» присвоєно код 25948289.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ З ВАДАМИ ПСИХОФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ"» є Ігоніна Марина Костянтинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ З ВАДАМИ ПСИХОФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ"» — м. Одеса, вул. Гайдара, 3а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ З ВАДАМИ ПСИХОФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ”»
Поділіться інформацією в соцмережах