1-ИЙ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМЕНІ "ПИЛИПА ОРЛИКА" УКРАЇНСЬКОГО ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА

Контакти

Юридична адреса
67700, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Ізмаїльська, 125а
Керівник
Воробйов В’ячеслав Миколайович
Код ЄДРПОУ25948303
Дата реєстрації10.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «1-ИЙ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМЕНІ ”ПИЛИПА ОРЛИКА” УКРАЇНСЬКОГО ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «1-ИЙ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМЕНІ "ПИЛИПА ОРЛИКА" УКРАЇНСЬКОГО ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА » присвоєно код 25948303.

Керівником підприємства «1-ИЙ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМЕНІ "ПИЛИПА ОРЛИКА" УКРАЇНСЬКОГО ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА » є Воробйов В’ячеслав Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «1-ИЙ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМЕНІ "ПИЛИПА ОРЛИКА" УКРАЇНСЬКОГО ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА » — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Ізмаїльська, 125а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «1-ИЙ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМЕНІ ”ПИЛИПА ОРЛИКА” УКРАЇНСЬКОГО ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА»
Поділіться інформацією в соцмережах