САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО " ЛАНДИШ " САДІВНИЧОГО МАСИВУ " ТИЛИГУЛЬСЬКИЙ - 1 "

Контакти

Юридична адреса
67531, Одеська обл., Лиманський р-н, с. Мар’янівка
Телефони
Керівник
Лотоцький Володимир Дмитрович
Код ЄДРПОУ25948390
Дата реєстрації19.10.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ” ЛАНДИШ ” САДІВНИЧОГО МАСИВУ ” ТИЛИГУЛЬСЬКИЙ - 1 ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО " ЛАНДИШ " САДІВНИЧОГО МАСИВУ " ТИЛИГУЛЬСЬКИЙ - 1 "» присвоєно код 25948390.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО " ЛАНДИШ " САДІВНИЧОГО МАСИВУ " ТИЛИГУЛЬСЬКИЙ - 1 "» є Лотоцький Володимир Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО " ЛАНДИШ " САДІВНИЧОГО МАСИВУ " ТИЛИГУЛЬСЬКИЙ - 1 "» — Одеська обл., Лиманський р-н, с. Мар’янівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ” ЛАНДИШ ” САДІВНИЧОГО МАСИВУ ” ТИЛИГУЛЬСЬКИЙ - 1 ”»
Поділіться інформацією в соцмережах