СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОСТОЯНКА "ВИМПЕЛ - 11"

Контакти

Юридична адреса
65113, м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога, 146/2, к. 116
Телефони
Керівник
Христич Валентин Васильович
Код ЄДРПОУ25948473
Дата реєстрації18.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ ”АВТОСТОЯНКА ”ВИМПЕЛ - 11”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОСТОЯНКА "ВИМПЕЛ - 11"» присвоєно код 25948473.

Керівником підприємства «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОСТОЯНКА "ВИМПЕЛ - 11"» є Христич Валентин Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОСТОЯНКА "ВИМПЕЛ - 11"» — м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога, 146/2, к. 116.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ ”АВТОСТОЯНКА ”ВИМПЕЛ - 11”»
Поділіться інформацією в соцмережах