СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО КОЖУХАРЕНКО ЛЮДМИЛИ МИКОЛАЇВНИ

Контакти

Юридична адреса
68141, Одеська обл., Татарбунарський р-н, с. Лиман, вул. Кірова, 118
Керівник
Кожухаренко Людмила Миколаївна
Код ЄДРПОУ25948728
Дата реєстрації02.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО КОЖУХАРЕНКО ЛЮДМИЛИ МИКОЛАЇВНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО КОЖУХАРЕНКО ЛЮДМИЛИ МИКОЛАЇВНИ» присвоєно код 25948728.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО КОЖУХАРЕНКО ЛЮДМИЛИ МИКОЛАЇВНИ» є Кожухаренко Людмила Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО КОЖУХАРЕНКО ЛЮДМИЛИ МИКОЛАЇВНИ» — Одеська обл., Татарбунарський р-н, с. Лиман, вул. Кірова, 118.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО КОЖУХАРЕНКО ЛЮДМИЛИ МИКОЛАЇВНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах