МОТОР, ТОВАРИСТВО АВТОЛЮБИТЕЛІВ

Контакти

Юридична адреса
68600, Одеська обл., м. Ізмаїл, пров. Шевченка, 3
Телефони
Керівник
Малюченко Микола Гаврилович
Код ЄДРПОУ25948786
Дата реєстрації23.11.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОТОР, ТОВАРИСТВО АВТОЛЮБИТЕЛІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОТОР, ТОВАРИСТВО АВТОЛЮБИТЕЛІВ» присвоєно код 25948786.

Керівником підприємства «МОТОР, ТОВАРИСТВО АВТОЛЮБИТЕЛІВ» є Малюченко Микола Гаврилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОТОР, ТОВАРИСТВО АВТОЛЮБИТЕЛІВ» — Одеська обл., м. Ізмаїл, пров. Шевченка, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОТОР, ТОВАРИСТВО АВТОЛЮБИТЕЛІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах